حرف هایی که باید همه بدونن

می خواستم یه حرف های رو بزنم.

 دوستان ببخشید اگه من یه موقعه ای یه حرفی یا یه شوخی می کنم، منظوری ندارم. از دستم ناراحت نشید، آدم با انسان هایی که هم فکر و هم عقیده هست احساس راحتی میکنه و دلش می خواد دائم نظرات و احوالات و .... رو مبادله کنه. مخصوصاً برای من که اطرافم کسی همسن و سال خودم وجود نداره که فکر مشترکی داشته باشیم یا اینکه بخوام ابراز عقیده ام رو انجام بدم. برای همین خیلی شوق و ذوق داره که انسان چهار نفر رو میبینه که مثله خودش فکر می کنن و می فهمن و .... (منظورم از همسن و سال خودم، همسن و سالهای همجنس هستند.)

ببخشید که این حرف ها رو به شما می زنم، اما اینو می خواستم بگم که اگه لحن و ادبیات صحبتم شاید به نوعی صمیمی هست برداشت بد نکنید، توی این سال های دانشگاه یادم نمیاد که با هیچ خانومی تو دانشگاه دو کلمه حرف زده باشم و سلام و احوال پرسی کرده باشم یا چمیدونم جزوه بگیرم، جزوه بدم یا از اینجور کارها.
 یا حتی زمانی که فهمیدم مثلاً یه خانومی یه جوری داره رفتار می کنه که مایل به ارتباطه، یا از من خوشش اومده، دائم جلوی راه آدم سبز میشه و یا ....  جوری رفتار کردم که جرات اینکه سلام کنه رو هم نداشته باشه، چه برسه به اینکه بخواد .....  (حالا فکر نکنید که توهم فانتزی داشتم، الآن دیگه برعکس شده، خانوم ها به آقایون پیشنهاد دوستی و چمیدونم از این چیزا میدن).
منکر این هم نمی شم که از کسی توی دانشگاه خوشم نیومده، چرا .... خوشم اومده، ماشالله خانوم های محجبه و با کمالات، خوب و باوقار و زرنگ کم نبودن، اما می خوام بگم که به حریم ها احترام گذاشتم.
 توی دنیایه واقعی کاملاً متفاوت هستم. حتی به دختر خاله، دختر دایی، دختر عمو ها هم فقط در حد سلام ارتباط دارم.... نه بیشتر... خیلی هاشون همسن و سال من هستن.

اینو گفتم که دوستان بدونن، من اینجا کامنت هام خیلی خودمونی و دوستانست، چون به جنسیت ها توجهی ندارم. حتی شاید بعضاً نوع گفتمانم برای دوستان دردسر شده و گفتاً بقیه میان میگن این کیه!!!
 نه اینکه کلاً توجهی نداشته باشم، بالاخره نمیشه توجه نداشت، اما منظورم اینه که اون حریم های که بیرون رعایت می کنم (محرم و نامحرم) به خاطر مجازی بودن اینجا رعایت نمی کنم، البته شاید اشتباه می کنم، اما این مدلی شدم. راستش اگه بدونم که این کامنت هام برای دوستان درد سره، و بقیه و گوشه کنارها فکرای عجیب غریب می کنن، کلاً بلاگم رو  جمع می کنم و ارتباطم رو با همه قطع می کنم.

این موضوع رو به دوستان دوستانتون هم اطلاع بدید.

تشکر. خدا انشالله که آخر و عاقبت همه ی ما جوونارو ختم به خیر کنه.

/ 16 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شوق پرواز

سلام؛ به نظر من دنیای مجازی = دنیای واقعی . من خودم به شخصه صحبتهایم و کامنت گذاری هایم طوری هست که انگار با حقیقت یک شخص روبرو هستم.اتفاقا باید حتما به جنسیت توجه داشت. محرم و نامحرم هم در دنیای مجازی عین دنیای واقعی است.این نظر شخص من بود. ببخشید مدتی نبودم و سر نزدم، قضیه کنکور و الان هم مشکلات پی در پی قطعی پارسی بلاگ کمی تا قسمتی دستمان را برای بروزرسانی و گذاشتن مطلب جدید بسته است.[نگران] هیئت امروز با من است. حتما بروز می نمایم. موفق باشید.

مدادرنگی

چرا نداره دیگه، وقتی بیایم ببینیم آپدیت شده و نمیشه خوند ،ضایع میشیم دیگه، سرکاری که شاخ و دم نداره، به این میگن سرکاری :)

ره گذر

من زیاد متوجه نشدم ولی صلاح مملکت خویش خسروان دانند حتما

تسنیم

من که ناراحت نمیشم شما در عین ادب خیلی صمیمی صحبت م یکنید بروزم

ریحانه

گفتنیارو دوستان گفتن... این حرف سنا جان میخوام دوباره بنویسم... ...راحت بودن در دنیای مجازی میتونه مقدمه ی راحت شدن در واقعیت باشه بحث خوبی بود ....

فیلسوفچه

سلام. ببخشید این رو میگم ها. ولی مشخصه که اهل "افراط" و "تفریط" هستید! بهتره کمی در روابطتون در هر دو دنیای مجازی و واقعی تجدید نظر کنید. نه اینجا اینقدر راحت باشید و نه اونجا محدود به یک "سلام"!

تسنیم

ئه! آره مثل اینکه خب منم شاکیم آقا این چه وضعیه- زشته قباحت داره:دی ولی من جدا میگم نه اونقدر صمیمی هستید(حداقل در برخورد با من) که آدم رنج ببره و نه اونقدر خشک که آدم حالش به هم بخوره. کلا من توی فضای مجازی با دو تا آقا صحبت که می کنم(یعنی وباشون میرم و میام) یکی شمایین و یکی جناب عطر خاک که به نظرم خیلی خوب حد و مرز رو رعایت می کنن. نظر شخصیم بود در برخورد هایی که با شما داشتم

تسنیم

ما را زیاد جدی نگیرید [نیشخند]

تسنیم

یعنی یکم باهاتون مزاح کردم.