سلام من به ...

سلام من به تو یا صاحب الزمان به فدایت
چه میشود شنوم در کنار کعبه صدایت

سلام من به تو ای روح حج حقیقت ایمان
عزیز گم شده دل یگانه مهدی دوران


سلام من به مدینه به آستان رفیعش
به مسجد نبوی ، به لاله های بقیعش

مدینه

سلام من به علی و به حلم و صبر عجیبش
سلام من به بقیع و چهار قبر غریبش

نشسته باز دلم پشت درب بسته آنجا
گرفته باز دلمن بهر قبر مخفی زهراء (س)

تو ای مسافر شهر مدینه در دل شب ها
نبود هر چه که گشتم نشان ز مرقد زهرا(س)


سلام من به تو ای بانویی که مرد نبردی
ز غیر هر چه که دیدی به یار شکوه نکردی

ســلام من به بــازو ، کبــودی رویـت
به سرخ فامی اشک تو و سپیدی مویت


خوب کم کم دارم به لحظه ی حساس نزدیک میشم. این بلاگ صرفاً یه جور خداحافظیه. می دونم خیلی ها دوست دارید که الان جای من می بودید. از یه بابت خوشحالم و از بابت ناراحت، خوشحالم که باید برم و ناراحتم که باید با این حال برم. خیلی ها بهم سفارش کردن که قدر تک تک این لحظات رو بدونم، نمی دونم خواهم دونست یا نخواهم دونست. خلاصه کنم دیگه، پنجشنبه ساعت 4:50 دقیقه بامداد به مدینه پرواز دارم، انشالله اگه بالاخره قصمت بشه می رم عمره.

مراقب خودتون باشید، و کار بدی هم نکنید.

انشالله که بنده رو حلال کنید و اگه حرفی سخنی چیزی زدم که باعث ناراحتی و رنجش کسی شدم، انشالله به بزرگواری خودتون ببخشید و حلال کنید.

حتماً انشالله اگه شد به یادتون هستمنیشخند، منظورم اینه که انشالله اگه شد به یاد تک تکتون نماز خواهم خوند، اونم کجا!!! دور کعبه. اگه شلوغ بود و نشد خودتون به بزرگواری خودتون ببخشید، چون می گن شلوغ ترین عمره، همین عمره رجبیه می باشد. خلاصه شما هم دعا کنید برای بنده که انشالله خوب استفاده کنم و اینکه انشالله اونجا یه شروع و انگیزه ای بشه برای آدم شدن و خودسازی.

راستی یه حرف دیگه هم می خواستم بزنم، با خودم تصمیم گرفتم که یه ریال هم از اونجا چیزی نخرم، اما همه کلی منو دعوا کردن تا الآن که بده، توصیه شده به سوغاتی و ... خلاصه اینجوری، اما راستش دلم نمی خواد یه ریال کمک کنم به گردش اقتصادی دولت وهابی و ... عربستان. تازه به بقیه هم گفتم خرید ما یعنی کمک به حمله به مردم بحرین و ... یعنی کمک به کشتن اونها، تازه همین عمره هم میشه همون اما خوب دیگه نمی شد کاریش کرد. انشالله دعا کنید شب و روز عید و اونایی که می رن اعتکاف التماس دعا.

دیدین داشت یادم می رفت، می خواستم به همین بهانه یه لینک معرفی کنم برای تصحیح حمد و سوره ی نماز، این آموزش تصویری هست در چندین قسمت 5 و 6 مگابایتی، به صورت تصویری هست و واقعاً خیلی آسون و راحته و قابل درک. امیدوارم که مفید فایده باشه.

 خدا نگه دار تا 5 تیر ماه.لبخند راستی نمی دونم اونجا کامپیوتر و اینترنت در دسترس هست یا نه، اما اگه بود حتماً یه سری می زنم و از حال و حوای اونجا می گم.

 

/ 16 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سنا

فکر کنم بهترین دعا در اولین نگاه به خانه ی خدا ظهور آقا باشه...

مهرشین

ما بیاد شما هستیم,دعاتون میکنیم تا بتونین ما رو دعا کنین,الانtvداره مستقیم مکه و مدینه رو نشون میده و من یاد شما و چند تا از دوستانی که اونجا هستند افتادم,قبول باشه

نجوا

به سلامت انشاءالله دست پر از این سفر برگردید...

تسنیم

با این حال و روز من...این پستتون دیگه کامل اشکمو درآورد

سمیه

زیارت قبول حق باشد انشالله... ما رو دعا کنیا! خب؟؟؟[گل]

مدادرنگی

گرامی باد مقدمتان که آمیخته با غبار کعبه ،صفای مدینه ومعطر به عطر قبور ائمه بقیع است...

شوق پرواز

سلام، شما هنوز تشریف نیاوردید؟ امروز که ششم بود زیارت قبول باشه