زخمی به عمق یه دنیا

حوصله ی نوشتن ندارم.

گاهی اوقات ضربه ای که انسان از طرف دوست و آشنایان می خوره، انقدر شدید و وحشتناکه که حتی با گذشت زمان باز هم التیام پیدا نمی کنه، نمی دونم چرا، البته خدا بهت صبرش رو هم می ده، اما باز هم جریان سوختن و ... پیش میاد. کاش بهت دشمن این ضربه رو بزنه، اما...

زخمت انقدر عمیق میشه که خوب شدنش به این سادگی ها نیست، با وزش یه باد، سرد شدن، گرم شدن، اون زخم دوباره شروع به سوزش و درد میکنه، شاید درمانش سالها زمان می بره، نمی دونم. اما باز هم نتیجه ی اعمال و رفتار خودمونه که زخم به وجود میاد.

جاتون خالی امروز صبح حرم بودم، برای همه ی اونهایی که التماس دعا گفتن دعا و کردم و به یادشون بودم. امروز روز زیارتی امام رضا (ع) بود.

برای خودم دعا کردم که (یا امام رضا، به آبروی که پیش خدا داری، این دل و روح بیمارم رو شفا بده، دل و روحی که خودم با اعمال و کارای خودم مریضش کردم.)

امیدوارم که از دعا یادتون نره، این نماهنگ یا .... رو حتماً گوش بدین

امام رضا (ع)

/ 17 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سایه

می نویسد حوصله نوشتن ندارم بعد یک طومار می نویسد :)

ساقي رضوان

سلام ماشالا خوب برا خودتون ميبريد و ميدوزيد ها!!![ابرو]

ساقي رضوان

سلام نماز شب و اينا چيه برا خودتون گفتيد؟! منم اگه مشهد بودم غمي نداشتم....[گریه]

علامت سوال

اولا خیلی خیلی دعا کن. ثانیا در مورد کامنتت کلی حرف دارم که با این اینترنت نفتی اینجا نمی تونم بنویسم انشاا.. زودتر پاسخ می دم. ثالثا : یادم می آد آقای پناهیان تو یکی از صحبت هاشون گفتند امام رضا فرستاده خاص خدا برای مردم ایرانه که برای آینده نزدیکی که همه منتظرشن از ایران یار تربیت کنه و بفرسته. دست خالی از پیش استاد برنگردی!

ساقي رضوان

چقد دلچسبه دعاي عرفه تو حرم آقا...[ناراحت] يادمون باشيد...

ساقي رضوان

سلام قبول باشه عيدتونم مبارك... نميدونم بالاخره رفتيد حرم يا نه....اما انشاءالله فردا كه برا تبريك عيد رفتيد پابوسي به آقا خيلييييييييييييي سلام برسونيد...

ساقي رضوان

اي بابا! من اگه اونجا بودم ميرفتم! خواب چيه؟!؟![گریه]